Изпрати стари снимки от Видин и областта

„Бдин“ загуби с 3 на 1 от „Миньор“ Перник в контрола играна

Новини - Спортни новини

Бдин“ загуби с 3 на 1 от „Миньор“ Перник в контрола играна в Трявна. Първият шанс за гол бе за „Бдин“, когато в 14 минута Цветомир Тодоров удари греда. „Миньор“ откри резултата с гол на Явор Въндев в 24 минута. На полувремето старши треньора на „Бдин“ Альоша Андонов направи 4 смени и една от тях, Марио Метушев изравни в 55 минута. Голът падна след ъглов удар и добавка от близо на Метушев. При резултат 1:1 играч на „Бдин“ отново нацели гредата. След многото смени през втората част, първодивизионния „Миньор“ се добра до победата с 3 на 1 с попадения в 84 и 87 минута с попадения на Рангелов и Тодоров. „Бдин“ започна в състав: Станислав Антонов, Ангел Цолов, Мариян Станчев, Ивайло Иванов, Иван Иванов, Калоян Цветков, Марио Близнаков, Николай Хаджиниколов, Десислав Русев и Цветомир Тодоров. След почивката влязоха Димитър Симеонов, Александър Соколов, Георги Николов, Цанислав Карасинкеров, Петър Трифонов, Даниел Михалов, Георги Илиев, Иван Здравков, Марио Метушев, Атанас Лясков и Детелин Ченешков. Играчите на „Бдин“ ще бъдат пуснати в почивка до неделя. Следващите контроли на „Бдин“ са на 27 юли в Сърбия с ОФК„Тимок” Зайчар и на 30 юли във Видин с „Чавдар” Бяла Слатина. Официалното представяне на отбора на „Бдин” ще е на 7 август във Видин срещу ОФК„Тимок” Зайчар.