Новини - Областен информационен център
С фотоизложба на тема „Добри практики Видин – проекти, финансирани от СКФ“ днес екипът на Областен информационен център (ОИЦ) – Видин стартира „Седмица на Европейските региони“ – поредица от четири тематични събития, който ще продължат до 25-и април 2014 г. и са посветени на предстоящия Ден на Европа.
Управителят на ОИЦ-Видин Мариела Савкова откри изложбата и подчерта, че представените успешни проекти на общините Видин, Белоградчик, Ружинци, Агенция „Пътна инфраструктура“ и Дунав мост 2 показват напредъка, които е реализиран в различните сфери на живота, благодарение на подкрепата на Европейските фондове. Савкова благодари на Търговско-промишлена палата-Враца с нейните два центъра (Европа директно-Враца и EEN), редактора на портала „Мостовете на Дунав“ и дългогодишен PR на Дунав мост Видин-Калафат Соня Мачорска, както и на ръководителите на представените проекти за съдействието при организирането на изложбата.
Фотоизложбата ще остане постоянно експонирана в офиса на ОИЦ-Видин, за да могат всички заинтересовани граждани да я разгледат. Проявите от „Седмицата на Европейските региони“ ще продължат в следващите дни с младежка викторина, конференция на тема „Социално предприемачество“ и среща с медиите. Инициативата „Седмица на Европейските региони“ се провежда за втора поредна година. През 2013 г. над 100 души се включиха в различните събития на кампанията.
< Предишна | Следваща > |
---|